Волонтерська ініціатива «Жовтий Автобус» запрошує дітей Херсонщини навчитись основам кінопрофесій

Волонтерська ініціатива «Жовтий Автобус» запрошує дітей Херсонщини навчитись основам кінопрофесій
2 сентября 2021 года.

За підтримки Українського Культурного Фонду волонтерська ініціатива «Жовтий Автобус», учасники якої допомагають дітям, в першу чергу з прифронтових територій, осягнути основи кінопрофесій, запускає «Онлайн Лабораторію».

Метою проекту є освіта та створення практичних умов для інтелектуального і творчого розвитку дітей. Заснована у 2016 році відомим українським кінооператором Ярославом Пілунським, за п'ять років ініціатива охопила понад 4 500 дітей. Більшість з них - мешканці прифронтових територій Донбасу. «Жовтий Автобус» залучив більше 45-ти майстрів та 200 фахівців в галузі кінематографії, журналістики і нових медіа.

І сьогодні, завдяки новому формату занять, ще більше дітей зможуть доторкнутися до кіномистецтва! На них чекає 10 онлайн майстер класів з теоретичними знаннями та практичними порадами від найвідоміших майстрів України! Монтаж, операторське, акторське мистецтво, костюми,написання сценарію та багато інших тем, а також наставництво під час якого діти зможуть зробити свій невеликий проєкт.

Організатори запрошують реєструватися всіх бажаючих 12-17 років, також групами друзів, адже кожен може взяти на себе цікаву частину проекту, а інші точно знайдуть нових приятелів під час занять!

Реєстрація проходить за посиланням

Телефон для довідок:
+38 063 982 26 83 Яна


 

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости