Волонтери відновлять домівки людей у Херсоні

Волонтери відновлять домівки людей у Херсоні
13 июля 2017 года.

З 16 по 30 липня у Херсоні працюватиме всеукраїнський мандрівний табір "Будуємо Україну разом". Волонтери з усієї України допоможуть чотирьом сім'ям, що проживають у Херсоні та на околицях міста, відновити їхні домівки.

Окрім цього, волонтери допомагатимуть з благоустроєм громадських просторів та планують прикрасити місто графіті й муралами.

Організатори запрошують місцевих мешканців долучитись до роботи та зробити свій внесок у розбудову міста. Щоб стати частиною всеукраїнського волонтерського руху "Будуємо Україну разом", необхідно заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/y4gM4Y.

Більше про всеукраїнський мандрівний табір "Будуємо Україну разом"  14 липня о 13:00 у Херсонському кризовому медіацентрі, де відбудеться презентація діяльності руху "БУР". Спікери: Віра Пасішнюк (адміністратор БУРу у Херсоні) і Таня Хитра - відповідальна за культурну програму БУРу.

Довідка:
«Будуємо Україну разом» - це культурно-освітній проект, який через волонтерство та подорожі розвиває серед молоді почуття довіри та відповідальності.

Волонтери БУР допомагають українцям, що опинилися в скруті, шляхом ремонту їхніх помешкань, а також працюють над благоустроєм міст: створюють у кожному з них громадські простори та промовисті графіті й мурали.

Ідея табору зародилася влітку 2014 року, коли команда БО «Львівська освітня фундація» побачила наслідки військових дій на сході України і було очевидно, що людям буде важко впоратись зі своїми проблемами самостійно. Того ж року впродовж двох місяців близько 80 волонтерів допомогли відремонтувати 25 квартир. Така згуртованість місцевої молоді сприяла створенню двох молодіжних платформ- «Вільної Хати» у Краматорську та «Теплиці» у Слов'янську.

Тел: 0639412079 (Віра) 
Facebook: https://www.facebook.com/burburbuuuuur.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости