Володимир Миколаєнко відвідав місто Бізерта у Туніській Республіці

Володимир Миколаєнко відвідав місто Бізерта у Туніській Республіці
22 октября 2018 года.

Делегація з Херсона на чолі з міським головою Володимиром Миколаєнком відвідала місто Бізерта (Туніська Республіка).

Це зустрічний візит - улютому 2018 року Херсон та Бізерта підписали Угоду про побратимство, торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво.

22 жовтня херсонська делегація - Володимир Миколаєнко, директор "Херсонелектротрансу" Єгор Устинов та начальник управління з питань ДАБК Ростислав Маршак - зустрілася із міським головою Бізерти Хамаді Беном Амором, губернатором вілаєту Бізерта Мохаммадом Куейдером, головою Торгівельної палати Бізерти Мохаммадом Фовзі Бен Іссою.

 

Поїздка організована Надзвичайним та Повноважним Послом України в Туніській Республіці Миколою Нагорним.

Програма візиту також включала в себе огляд вільної економічної зони Бізерти, промислових потужностей, зокрема, заводу з переробки нафти «Стір», металургійного та судноремонтного заводів, маслобойні, ознайомлення з роботою галузей розвитку інфраструктури міста, а саме з транспортною та будівельною.

"Важливим кроком для успішної співпраці є відміна візового режиму між Україною та Тунісом. Ми домовилися про те, що обидві сторони направлять відповідні листи до Міністерств закордонних справ, аби це питання якнайшвидше було розглянуто на рівні центральних органів влади", - зазначає Володимир Миколаєнко.

За його словами, також були досягнуті домовленості про співпрацю у сфері економіки, туризму та впровадження програми обміну студентами.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина