Володимир Миколаєнко: 28 жовтня обов’язково потрібно йти на вибори

Володимир Миколаєнко: 28 жовтня обов’язково потрібно йти на вибори
27 октября 2012 года.

Сьогодні перший день за останні декілька місяців коли не можна агітувати. Не можна агітувати за партії і кандидатів, за владу та опозицію. Але можна і потрібно агітувати людей незважаючи на зневіру чи розчарування, зайнятість чи погодні умови, якими лякають синоптики, обов’язково йти на вибори! Чому потрібно свідомо обрати новий склад ради?

Найголовніша задача, яка стоїть перед майбутніми народними обранцями – це скасування п’ятьох антинародних Законів, прийнятих за останні два роки.

По-перше, вони повинні зупинити геноцид старшого покоління, поновити права дітей війни, чорнобильців, афганців, відмінивши дію Закону, яким скасовано пільги зазначеним верствам населення. І гроші в країні для виплат 27 мільйонам пільговиків є, потрібно просто припинити вивезення в офшори 40-50 мільярдів доларів США щорічно.

По-друге, потрібно зупинити пенсійну реформу. Ця реформа повністю спрямована проти українського жіноцтва, за що політики мають просити вибачення у всіх представниць прекрасної статі. Їм не просто додали 5 років до пенсійного віку, але і додали ще 10 років страхового стажу. Де їх взяти? І якщо жінка все ж-таки зможе знайти роботу, що після 35 років вже майже неможливо, то куди ж піде працювати молода дівчина, якщо її вірогідне місце роботи зайняте працівницею пенсійного віку?

Третій закон стосується медичної реформи. Вона вже впроваджується в 4 областях - Дніпропетровській, Вінницькій, Київській. Потихеньку переходить і на Херсонщину. Закриваються ФАПи, амбулаторії, дільничні лікарні, навіть районні і робиться окружний медичний центр - а це вже початок майбутньої адміністративної реформи, коли з декількох районів зроблять один район. Так от до цього медичного центру, бабу Ганю та діда Миколу з віддалених сіл будуть доставляти на …вертольоті.

Людина, яка писала все це – повинна хоч зрозуміти,що ця дурниця прирекла сотні тисяч людей у селах і малих містах на вимирання! А тим часом Херсонська міська рада вже готується до реформи: на 20-й сесії міської ради прийнято рішення, які свідчать про наміри проводити «реформування» медичної галузі. Наступний - це Податковий Закон. Податковий Кодекс треба відміняти негайно. Потрібно відновлювати права тих, хто здатен заробити для себе і створити робочі місця! Малого та середнього бізнесу практично немає, його знищено. На сьогодні триста тисяч людей припинили підприємницьку діяльність, а це сотні тисяч робочих місць. І це незважаючи на вказівку «ускладнити офіційне припинення підприємницької діяльності». Селяни вимагають зупинити земельну реформу, яка зробить українців безземельними. Земля – чи не остання цінність, яка є в нашої держави та її народу. Допустити її скуповування за копійки іноземцями та олігархами не можна.

Ситуація сьогодні складана. Бюджет не виконується. Уряд вже заблокував виплати державним казначейством. Проплати органів місцевого самоврядування заблоковані, що обов’язково позначиться на вчасності та обсягу виплат заробітних плат та стипендій. Пенсійний фонд майже вичерпано. Курс долара США в обмінниках вже досягає 8,30 грн. Все це результат безкінечного друку готівки, який здійснює Нацбанк. Інфляція, яка є обов’язковим наслідком друку грошей, не забариться. Але шанс врятувати країну у нас ще є. Закликаю херсонців 28 жовтня прийти на вибори та зробити правильний вибір.

Депутат Херсонської міської ради V та VI скликань Володимир Миколаєнко

Каталог сайтов

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина