Волейболістки Нової Каховки вибороли срібло на турнірі у Кам’янському


18 октября 2018 года.

11-15 жовтня 2018 року в Кам'янському (Дніпропетровська область) проходив традиційний кубковий турнір з волейболу, присвячений 75-й річниці визволення міста Кам'янське та Дніпропетровської області від фашистської навали.

У турнірі взяли участь команди Донецької області з міст Краматорськ, Слов'янськ, Покровск, команда ДМК, а також міст і селищ Дніпропетровської області.

На відкритті також були присутні команди з Києва, Одеси, Харківської, Львівської, Черкаської, Миколаївської, Вінницької, Херсонської та інших областей.

Турнір проходив на численних спортивних майданчиках міста. Цього року у волейбольних баталіях взяли участь 70 команд - загалом понад 700 спортсменів.

Серед учасників від міста Нова Каховка  виступили дві команди: чоловіча команда ветеранів 50+ та дівчата ДЮСШ Новокаховської міської ради.

За підсумками змагань та запеклої боротьби серед багатьох команд своїх категорій новокаховська команда ветеранів посіла ІІІ місце (тренер Володимир Война), а команда дівчат лише з однією поразкою посіли ІІ місце (тренер Галина Бойко).

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап