Водоканал звертається до херсонців


17 февраля 2017 года.

Звертаємось до Вас з переконливим проханням своєчасно та у повному обсязі оплачувати за спожиті послуги Водоканалу. Від цього залежать надійність та якість функціонування системи водопостачання та водовідведення нашого міста.

Кошти, які надходять від Вас, мають цільове призначення: це ремонт та підтримання у робочому стані виробничого устаткування, придбання реагентів для дезінфекції води та очищення стоків, закупівля паливно-мастильних матеріалів, труб, запірної арматури.

Крім того, Херсонському водоканалу вкрай необхідно своєчасно розраховуватись за спожиту електроенергію, без якої не можуть працювати свердловини та обладнання насосних станцій, вчасно сплачувати податки.

Недоотримання коштів, через неповну та несвоєчасну оплату жителями за послуги водопостачання та водовідведення, ставить під загрозу спроможність підприємства своєчасно оплачувати роботу співробітників, забезпечувати виробничі процеси, зокрема оперативно ліквідовувати аварійні ситуації, усувати засмічення каналізації. Дефіцит коштів створює перешкоду для подальшого розвитку підприємства, гальмує реалізацію програми щодо поліпшення якості води.

Ми у повній мірі розуміємо теперішнє фінансове навантаження на Ваші сімейні бюджети при оплаті житлово-комунальних послуг. Разом з тим, звертаємо Вашу увагу на той факт, що частка послуг водопостачання та водовідведення у структурі загальної плати за ЖКП у опалювальний період складає не більше 4-7%.

Тому просимо Вас регулярно, до кінця поточного місяця, оплачувати послуги Водоканалу та не ставити під загрозу весь процес цілодобової подачі води та водовідведення. За наявності великого боргу рекомендуємо укласти договір реструктуризації на зручний для Вас термін. Телефони відділу по роботі з боржниками: міський 42-01-29 або моб.0503137136, 0503137138

Нагадуємо, якщо оплата за комунальні послуги перебільшує 15-% частку від сукупного доходу сім'ї, Ви можете оформити субсидію і держава буде компенсувати Вам значну частину витрат на комуналку.

Для оформлення субсидії Вам необхідно звернутись за місцем проживання до управління праці та соціального захисту населення (УПСЗН) районних у місті Херсоні рад.
Пункти прийому громадян з питань призначення житлових субсидій у м.Херсоні:
Суворовський район - вул. Маяковського, 8 (тел. 22-33-35)
Корабельний район - вул.Суворова, 29 (тел. 22-96-81)
Дніпровський район - вул.Перекопська, 166 (тел. 35-44-65)


Також, звертаємо Вашу увагу на те, що всі малозабезпечені абоненти Водоканалу (які отримали пільги або оформили субсидії) мають можливість безкоштовно встановити прилади обліку води в квартирах та приватних будинках.

Для цього необхідно звернутися з відповідною заявою на ім'я міського голови у каб №107 міськвиконкому (пр.Ушакова, 37).

Дякуємо за розуміння та співпрацю!
З повагою, адміністрація Водоканалу

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости