Водоканал встановив два нових насоси для 1000 мешканців Таврійського мікрорайону


2 февраля 2021 года.

У січні 2021 року фахівцями Херсонського Водоканалу завершено реконструкцію підвищувальної станції водопостачання, розміщеної у ЦТП-67 за адресою вул.49-ої Гвардійської Херсонської дивізії, 41-Б.

Працівниками дільниці з ремонту та експлуатації насосних станцій III-го підйому служби водопостачання було встановлено 2 нових насосних агрегати Grundfos, дві сучасні засувки Ø150 з обґумованим клином, замінено 20 м трубопроводу, налаштовано станцію автоматичного регулювання тиску в мережі водопостачання. Це дозволить стабілізувати тиск води у житлових будинках за адресами вул. 49-ої Гвардійської Херсонської дивізії, 49, 49/1, 49/2, 51, 53; вул. Покришева, 41, 41-А, оперативно виконувати локальні переключення на водопровідній мережі, сприятиме підвищенню надійності і ефективності роботи насосної станції, збільшенню строку служби обладнання, запобіганню аварійності мереж внаслідок гідравлічних ударів. Нове насосне обладнання, зберігаючи необхідну потужність, споживає у 2,5 рази менше електроенергії.

Насоси, загальною вартістю 255 600 грн., придбано за рахунок інвестиційної складової тарифу на послуги Водоканалу.

Для мешканців 7-ми багатоквартирних будинків II-го Таврійського мікрорайону реконструкція ЦТП-67 - це гарантоване поліпшення умов користування послугами Водоканалу, постійний тиск води у крані, незважаючи на години масового водорозбору, якість та безпека водоспоживання.

Для довідки. Херсонський Водоканал обслуговує 62 насосні станції III-го підйому із загальною кількістю насосів - 168 одиниць, 12% з яких потребують заміни. У 2021 році на підвищувальних насосних станціях III-підйому заплановано встановлення ще 8 нових насосів.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости