Водоканал відремонтував сходи біля обласного управління освіти

Водоканал відремонтував сходи біля обласного управління освіти
5 февраля 2018 года.

У січні цього року, на численні прохання абонентів, фахівці Водоканалу здійснили ремонт сходів у провулку між вул Гімназичною (вул.Червоностудентська) та вул.Морською.

Цими сходами користуються абоненти, аби скоротити шлях до Водоканалу (пл.ім Тутушкіна 9), куди вони приходять для вирішення питань щодо водопостачання та водовідведення, сплати послуг Водоканалу без комісії банку, здійснення звірки взаєморозрахунків, а також, щоб потрапити на особистий прийом до директора підприємства, який здійснюється щопонеділка з 17.00 до 19.00. Також цими сходами користуються багато мешканців міста, які прямують відпочивати на мальовничу набережну Дніпра.

Крім ремонту сходинок, обладнання поручнів, спільно з КП «Херсонміськсвітло» було встановлено 2 ліхтарі, завдяки чому користуватись сходами у темну частину доби стало безпечно та комфортно.

Відтепер жителям міста, яким потрібно потратити до Водоканалу або які бажають прогулятись по улюбленій набережній Дніпра, буде зручно та світло у будь-який час та пору року.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина