Офіційно: Владиславу Мангеру оголошено підозру в організації вбивства Катерини Гандзюк


11 февраля 2019 года.

11 лютого генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру оголошено підозру в організації вбивства Гандзюк. 

На своєму брифінгу Луценко зачитав текст підозри, де, зокрема, було вказано, як саме Владислав Мангер організував убивство Катерини Гандзюк.

"На початку липня 2018 року громадянин Владислав Мангер, керуючись особистою неприязню, яка в нього виникла на підставі активної громадської діяльності Катерини Гандзюк, яка перешкоджає його корисливим інтересам... вирішив організувати умисне вбивство Гандзюк у спосіб, який завдасть потерпілій особливих фізичних та моральних страждань", - відзначив Луценко.

Він додав, що для реалізації свого умислу Мангер звернувся до раніше знайомих йому Левіна та Павловського і запропонував їм знайти виконавців та організувати убивство Гандзюк.

"На вказану пропозицію Мангера і Павловський, і Левін відповіли згодою. На виконання цього злочинного плану Мангер дав Левіну та Павловському гроші у розмірі не менше 10 тисяч гривень для придбання необхідних засобів зв'язку та закупівлі знаряддя убивства", - сказав Луценко. Мангер узгодив з Левіним і Павловським суму винагороди за вбивство.

За словами генпрокурора, Мангер узгодив з Левіним і Павловським суму винагороди за вбивство.

"У тому числі безпосереднім виконавцям за здійснення нападу на Гандзюк не менше 5 тисяч 600 доларів, Іншу частину Левін та Павловський планували залишити для  збагачення", - зачитав Луценко.

Таким чином, Владислав Мангер підозрюється в організації вчинення вбивства  на замовлення за попередньою змовою групи осіб (ч3 ст 27 п 4,6, 11, 12  та ч.2 ст 115 Кримінального Кодексу України).

«На цей момент ми бачимо, що він є вершиною цього злочину. Саме він замовив і частково організував через своє фінансування цей злочин», - резюмував Луценко.

Теги: мангер
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина