Виставка херсонської фотохудожниці в обласному онкологічному диспансері

Виставка херсонської фотохудожниці в обласному онкологічному  диспансері
2 июня 2016 года.

В Херсонському обласному онкологічному диспансері продовжує  працювати мистецький проект «Галерея життя», що розпочався в лютому 2016 року виставкою дитячих малюнків. З нагоди Дня захисту дитини 1 червня в закладі відбулось відкриття чергової виставки. Цього разу творчі роботи представила молода талановита херсонська фотохудожниця Марина Молодих. Для неї це перша персональна виставка під назвою «Натхнення на одужання».

Творчий шлях художниці розпочався з захоплення малюванням, але в більш дорослому віці з`явився інтерес до фотографії. Чотири роки хоббі переросли в професію. На фотографіях - тільки жінки та діти, деякі з моделей(двоє дівчаток) завітали на виставку. Більшість фото чорно-білі, за словами художниці, на таких знімках залишається суть людини без прикрас та зайвих деталей.

Непідробні емоції на обличчях моделей, ніжні балерини, наречені в незвичайних темних сукнях, художниця, що схилилась над мольбертом - все це не просто фотографії, адже кожна з них має якусь передісторію. Жінки на фото пережили драматичні події свого життя, але встояли, витримали. Їх історії слугуватимуть прикладами для пацієнтів закладу.

Головний лікар онкодиспансеру Ірина Сокур, нагадавши про мету мистецького проекту(створення арт-середовища для надихання пацієнтів на боротьбу зі страшною хворобою та профілактика професійного вигорання медичних працівників), запросила усіх бажаючих щосереди відвідувати концерти студентів та викладачів музичного училища. Також прозвучало запрошення для пацієнтів та співробітників диспансеру 25 червня о 10:00 завітати на майстер-клас з фотографії від Марини Молодих.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости