Віктор Таран: Ічня. Кожен зобовязаний відпрацювати свою зону відповідальності

Віктор Таран: Ічня. Кожен зобовязаний відпрацювати свою зону відповідальності
9 октября 2018 года.

Президент. Скликати терміново засідання РНБОУ на якому заслухати міністра оборони та начальника генерального штабу, що було зроблено після минулорічної аналогічної катастрофи у Калинівці. Суспільство має отримати чітку відповідь, після якої винні мають бути звільненими та покараними. І це точно не має бути "сержант, який не покосив траву." Якщо цього не буде зроблено негативний рейтинг Муженка продовжуватиме "бити" по еклекторальному рейтингу Президента.

Прем'єр. Вилетіти на місце катастрофи, що він власне і зробив очоливши на місці оперативний штаб. Після повернення, на засідані Уряду, у середу заслухати інформацію як були використані 100 млн грн, які були виделені Урядом минулого року силовикам із резервного фонду для уникнення подібних катастроф. Затвердити програму по допомозі постраждалим та евакуйованим особам з Ічні. На жаль, після Балаклеі та Калинівки, Уряд має аналоги подібних ефективних програм. До речі, після цих катастроф всі постраждалі завдяки Урядовим програмам отримали компенсацію всіх збитків.

Парламент. Провести экстерне засідання профідбного комітету на якому заслухати військових. За результатами слухань підготувати проект постанови на наступний сесійний тиждень.

Місцеві органи влади. Допомогти біженцям, забезпечивши їх найнеобхіднішим.

Експерти, журналісти, блогери. Коментувати (бажано фахово) і не істерувати (!) що "все пропало." Але при цьому контролювати і вимагати від влади відповіді на не зручні питання.

І останнє. На мою думку, це диверсія, замовник якої "плюгаве Мордорське пуйло." Саме у Москві сидить наш найбільший ворог. Але поки ми не наведемо порядок у країні, ми не зможемо його перемогти

 

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап