Виконком не ухвалив рішення про підняття тарифів на проїзд


31 января 2017 года.

Сьогодні, 31 січня, під час засідання виконавчого комітету Херсонської міської ради члени виконкому не ухвалили рішення про підняття тарифів на проїзд у міських пасажирських автобусах із 3 до 5 гривень з 13 лютого 2017 року.

Дане питання було останнім у порядку денному. Обговорення тривало понад годину. На засідання виконкому прийшли громадські активісти, депутати міськради, представники фірм-перевізників. Активісти вимагали перегляду розрахунку тарифу, підвищення якості надання послуг з перевезення, забезпечення дотримання графіку на маршрутах, особливо у вечірній час. Представники перевізників заявляли, що не можуть працювати з діючим тарифом у 3 гривні з пасажира, адже це не вигідно.

Після тривалої дискусії міський голова Володимир Миколаєнко виніс на голосування питання про підняття тарифу, але з доповненням щодо розірвання угод із тими перевізниками, які не виконуватимуть умов договору з міською радою. Така пропозиція набрала лише вісім голосів "За", яких недостатньо для прийняття рішення. 

Нагадаємо, засіданню виконкому передували громадські слухання з питань підняття тарифу. 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина