Виконком міськради скасував постанову адмінкомісії, якою накладено штраф на Ігоря Кураяна


19 апреля 2016 года.

Виконком міської ради скасував сьогодні постанову адмінкомісії від 23 березня про накладення на ФОП Кураяна Ігоря Амбарцумовича штрафу у розмірі 1000 грн.

Нагадаємо, що підприємець, активіст і волонтер Ігор Кураян облаштував «альпійську гірку» на зеленій зоні (просп.Ушакова) біля магазину, де він працює.

За словами активіста, він найняв ландшафтного дизайнера, який і розробив проект «гірки» та замовив відповідні матеріали. Вартість такого проекту, відзначає Ігор Кураян, склала близько 15 тис. грн.

Інспекція з контролю за благоустроєм та санітарним станом Херсона, яку викликали насторожені мешканці сусідніх будинків склала протокол на підприємця.

Протокол розглянули на засіданні адмінкомісії та наклали штраф у сумі 1000 грн. за те, що проект «альпійської гірки» активіст не узгодив із управлінням містобудування та архітектури департаменту містобудування та землекористування міськради.

Постанову адмінкомісії Ігор Кураян, у свою чергу, вирішив оскаржити, і це дало результат - рішенням виконкому її скасовано.

«Людина вирішила навести лад біля місця, де працює, упорядкувати зелену зону, зробити подарунок Херсону, але ніякого заохочення не отримала. Більше того - інспекція з благоустрою, не захотівши розібратись у ситуації, склала протокол. Так не має бути. - Відзначає міський голова. - Я щиро дякую Ігорю Кураяну та прошу у нього вибачення за такий прикрий випадок. Ми маємо стимулювати підприємців, а не карати їх».

Теги: кураян
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина