Відкрито спецрахунок на допомогу воєнним госпіталям Херсонщини

Відкрито спецрахунок на допомогу воєнним госпіталям Херсонщини
26 марта 2014 года.

Херсонщина стала кордоном на межі з Автономною Республікою Крим, де Російська Федерація продовжує активно нарощувати військові угруповання. Зважаючи на складну ситуацію, в області розгорнуто роботу з формування воєнних госпіталів на базі діючих трьох лікувальних закладів м. Херсона і Каланчацької та Чаплинської районних лікарень, які територіально наближені до прикордонних віськових частин.

З метою громадянської допомоги у забезпеченні воєнних госпіталів необхідними лікувальними засобами та медичними препаратами для надання медичної допомоги військовослужбовцям, які виконують свій священний обов'язок на території області, Херсонським обласним благодійним фондом "Захист" 21 березня відкрито спецрахунок.

Обласний Департамент охорони здоров'я та прикордонні районні лікарні надали перелік необхідних медпрепаратів та витратних матеріалів, яких конче не вистачає й які необхідно мати у складній ситуації.

Фонд "Захист" наразі співпрацює з провізорською структурою "Майдан SOS" в Києві, яка днями обіцяла передати ч а с т и н у необхідного на Херсонщину.

Тримаємо на контролі. І ВСЕ Ж БРАК МЕДПРЕПАРАТІВ - ВЕЛИЧЕЗНИЙ! Тож звертаємося до громадян з проханням про допомогу!

Реквізити спеціального благодійного рахунку: ХОБФ «Захист» р\р 260032190703, код 26347439 ПАБ « Міський Комерційний Банк» МФО 339339 Призначення платежу: безповоротня благодійна допомога Фонд "Захист" інформуватиме благодійників про надходження коштів та їх цільове використання на своїй сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/ZahystKherson, на сайті фонду www.zahyst.ks.ua Задля прозорості та підзвітності створено Наглядову раду у складі авторитетних та відомих людей Херсона.

Це: - Зубко Юрій Володимирович - голова наглядової ради, начальник херсонського відділення ПАБ « Міський Комерційний Банк»;

- Жиляєва О.В.- член Незалежної громадської ради Херсонщини, голова ХМГО «Херсонський прес-клуб»;

- Пекеліс Ю.А. - представник Ради майдану: - Сперчун О.О. - юрист, приватний нотаріус:

- Отець Олег (Стецюк) - священник Храму Святої Трійці УПЦ КП:

- Холодняк І.В. - заступник начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги Департаменту охорони здоров'я ХОДА Контактні тел. (0552)42-39-22 , моб. +38(050) 396-49-15, +38(066)333-94-82 Голова ХОБФ "Захист" Лариса Польська

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап