Велопробіг у Новій Каховці зібрав кількасот учасників

Велопробіг у Новій Каховці зібрав кількасот учасників
26 июня 2017 года.

25 червня, у Новій Каховці відбувся велопробіг «Моя альтернатива», присвячений Дню молоді. Організатори - велосипедний клуб «Новокаховські райдери» (С. Хмарук), відділ у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту (начальник Н. Таран), ГО «Ніхто крім нас» (І. Білоус) та КП «Міський кінотеатр «Юність» (Г. Гірна).

Про це повідомляє сайт "НК онлайн".

Захід у місті проводиться вже вдруге і згуртовує чималу кількість учасників - як любителів, так і професіоналів, так і глядачів. Після щирих вітань і побажань Сергій Хмарук оголосив велопробіг відкритим. Колона з понад 200 велосипедистів рушила Першотравневою і попрямувала вулицями міста, фінішуючи також біля кінотеатру.

Протяжність маршруту, який подолали учасники пробігу, в тому числі і діти,- понад 6,5 км. Колону супроводжували дві патрульні машини. Автомобілісти і жителі міста дуже позитивно і радісно поставилися до велопробігу: водії вітали гучними сигналами, перехожі аплодували, фотографували, зустрічали радісними вигуками.

Після фінішу дійство лише набувало обертів: конкурси, велоквест, розіграші, нагородження. Завершальним акордом спортивного свята молоді став рок-концерт.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина