Великокопанівська громада потрапила до проекту створення «Прозорого офісу»


3 сентября 2018 года.

22 серпня на засіданні Уряду було прийнято розпорядження «Про внесення змін до переліку міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад, що мають намір створити та забезпечити функціонування центрів надання адміністративних послуг, у тому числі послуг соціального характеру, в форматі «Прозорий офіс», відповідно до якого розширено перелік міст обласного значення та ОТГ, що мають намір створити та забезпечити діяльність центрів у форматі «Прозорий офіс». 

Великокопанівська ОТГ - одна з 14 в переліку об'єднаних громад України, яка увійшла до переліку міст, що мають намір створити ЦНАП у форматі «Прозорий офіс». Ця громада єдина на Херсонщині отримала подібну можливість. Відтепер Великокопанівська громада розпочне процес створення ЦНАСПу, а жителі громади матимуть можливість отримувати послуги в сучасному форматі.

Фінансування створення Центру надання адміністративних та соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс» у Великокопанівській ОТГ буде здійснюватися з Державного бюджету України.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап