Важкотравмованого в Естонії учасника АТО перевезено в Україну


3 июня 2020 года.

Учасник бойових дій у зоні проведення АТО, херсонець Олександр Павловський потрапив у біду. Перебуваючи в Естонії, він впав з висоти та виявився прикутим до ліжка через травму спини.

Його мати звернулася по допомогу до обласної державної адміністрації з проханням повернути сина в Україну. Керівництво області оперативно відреагувало на звернення. Долучилися і небайдужі земляки. Аби транспортувати Олександра на Батьківщину, зібрали навіть більше потрібної суми - понад 71 тис. грн.

Наразі Олександр потребує спеціалізованої допомоги, яку отримує у Республіканському центрі лікування та реабілітації наслідків нейротравм, що знаходиться у м. Рівне. Аби він потрапив саме до цього Центру, команда облдержадміністрації доклала значних зусиль. До Естонії реанімаційний автомобіль виїхав 28 травня, а вже 30 травня Олександра привезли у госпіталь.

Зусилля керівництва Херсонщини відзначили у посольстві України в Естонській Республіці. Посол Мар'яна Беца висловила подяку голові облдержадміністрації Юрію Гусєву та всім, хто долучився до доброї справи.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости