ВАКС засудив ексголову правління ПАТ “Херсонська ТЕЦ” до 5 років позбавлення волі


7 июля 2020 года.

ВАКС визнав винним та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі ексголові правління ПАТ «Херсонська ТЕЦ».

 Про це повідомила прес-служба Вищого антикорупційного суду

«Сьогодні, 7 липня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду визнала винним ексголову правління ПАТ «Херсонська ТЕЦ» у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України», - зазначено у повідомленні.

Так, судді прийшли до висновку, що обвинувачений умисно використав службове становище всупереч інтересам служби та інтересам очолюваного ним державного підприємства з метою одержання іншою юридичною особою - ТОВ «Квадро-Фінанс» неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді завдання шкоди державним інтересам та інтересам ПАТ «Херсонська ТЕЦ» у розмірі 8 785 000 грн. Обвинуваченому призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права обіймати посади на підприємствах, установах і організаціях державної чи комунальної форми власності, пов'язані з розпорядженням товарно-матеріальними цінностями та фінансовими ресурсами строком на 3 роки та зі штрафом в розмірі 17 000 гривень.

Окрім цього, судом обрано запобіжний захід вказаній особі у вигляді особистого зобов'язання із покладенням процесуального обов'язку - прибувати за кожною вимогою до суду або до органу виконання покарань. На вирок суду може бути подано апеляційну скаргу до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.

Теги: вакс
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости