В центрі Херсону з'явиться більше сотні капканів


13 августа 2019 года.

В центрі Херсону з'явиться більше сотні капканів - правозахисники проведуть акцію "В'ЯЗНІ КРЕМЛЯ" на підтримку українських політичних ув'язнених та військовополонених

Правозахисні організації встановлять 121 капкан на вулиці Суворова біля перехрестя із провулком Сестер Гозадінових у Херсоні - саме така кількість українських громадян незаконно позбавлені волі у в'язницях Росії і окупованого Криму.

15 серпня на вулиці Суворова біля перехрестя із провулком Сестер Гозадінових буде встановлена інсталяція зі 121-го штучного великого капкану, що відповідає кількості українців, незаконно утримуваних російською владою. На сьогодні це 97 політв'язнів та 24 військовополонених моряків. Посередині інсталяції буде розташований інформаційний стенд, на якому пояснюватиметься мета акції і буде розміщена інформація про політв'язнів.

Також працюватиме інформаційний намет, у якому херсонці можуть отримати спеціально створену до акції тематичну газету з інформацією та історіями політв'язнів. Активісти глобальної акції #SaveOlegSentsov запропонують усім бажаючим написати листа чи підписати листівку для в'язнів Кремля, які після туру будуть передані кожному адресату.

Херсон - друге місто з 10-ти у регіональному турі на підтримку українських політичних ув'язнених та військовополонених "В'ЯЗНІ КРЕМЛЯ". Організатори і партнери акції: правозахисні організації (Центр прав людини ZMINA, Кримська правозахисна група, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Центр громадянських свобод, Крим-SOS), кампанія #SaveOlegSentsov, Об'єднання родичів політв'язнів Кремля. Метою акції є привернення уваги громадськості до українських політичних в'язнів, яких утримує російська влада, у тому числі кримських татар. Однією з головних ідей проведення акцій є підтримка самих політв'язнів та їхніх родичів і прояв солідарності.

Новости по теме
    Комментарии (0)

    Новости