В Скадовську відбулись змагання з важкої атлетики

В Скадовську відбулись змагання з важкої атлетики
23 июля 2015 года.

З 17 червня по 20 липня п.р. в м. Скадовську на однойменній начально-спортивній базі ВФСТ «Колос» АПК України відбулися Всеукраїнські змагання першості ВФСТ «Колос» АПК України з важкої атлетики під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» 2015 року серед дівчат та юнаків 2000/2003 років народження, учнів позашкільних навчальних закладів ВФСТ «Колос» АПК України.

Змагання організувала, профінансувала і провела Центральна рада ВФСТ «Колос» АПК України (голова Олександр Мендусь) за організаційної підтримки Центральної ШВСМ «Колос» (тренер - методист Василь Коркодел), Херсонської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України та навчально-спортивної бази «Скадовськ» (директор Леонід Пасічник).

У змаганні узяли участь 128 юних важкоатлетів - колосовців (30 дівчат і 98 юнаків) з 14 областей України, у тому числі 2 команди з Луганської області.

На урочистому відкритті змагання учасників вітали Василь Коркодел, представник Центральної ради ВФСТ «Колос» АПК України, та В'ячеслав Роль, голова Херсонської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України

Луганчани і в поточному році, як і в минулому, стали переможцями командної першості (голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України Бєлік), на ІІ місці - миколаївці (голова обласної організації Володимир Борухов), на ІІІ - запорожці (Анатолій Земляков).

Переможцями змагань у своїх вагових категорій стали:
1. Пелих Кароліна - в/к 32кг, Луганська обл.;
2. Комісаренко Каріна - 36кг, Луганська обл.;
3. Захарченко Аліна - 40кг, Луганська обл.;
4. Кузікова Руслана - 44кг, Миколаївська обл.;
5. Кірієнко Анастасія - 48кг, Луганська обл.;
6. Лосякова Наталія - 53кг, Миколаївська обл.;
7. Шишанова Дарина - 58кг, Луганська обл.;
8. Скрипник Діана - 63кг, Миколаївська обл.;
9. Романенко Вікторія - +63кг, Миколаївська обл.;
10. Хоружий Олександр - 30кг, Луганська обл.;
11. Бочаров Олександр - 35кг, Запорізька обл.;
12. Байша Віктор - 40кг, Запорізька обл.;
13. Бондар Андрій - 45кг, Луганська обл.;
14. Єльніков Роман - 50кг, Миколаївська обл.;
15. Романчук Андрій - 56кг, Миколаївська обл.;
16. Бочало Ростислав - 62кг, Львівської обл.;
17. Попадинець Максим - 69кг, Сумська обл.;
18. Демиденко Дмитро - 77кг, Миколаївська обл.;
19. Сергеєв Олександр - 85кг, Запорізька обл.;
20. Пержинський Марк - +85кг, Запорізька обл.;

Команди, що посіли І - ІІІ місця у командній першості були нагородженні пам'ятними призами (кубками) і дипломами відповідних ступенів ВФСТ «Колос» АПК України, чемпіони в особистій першості золотими медалями, дипломами І ступеню, срібні і бронзові призери відповідними медалями і дипломами ВФСТ «Колос» АПК України.

Теги: спорт, атлетика
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина