В облдержадміністрації обговорили умови конкурсу для автоперевізників


11 марта 2016 года.

Сьогодні, 11 березня, в облдержадміністрації відбувся «круглий стіл» щодо виконання підписаного у минулому році Меморандуму про співпрацю та взаємодію між облдержадміністрацією, автомобільними перевізниками, які здійснюють пасажирські перевезення, підприємствами у сфері надання послуг пасажирського автомобільного транспорту та громадськими організаціями.
Під час засідання за «круглим столом» головною темою для обговорення стали нові умови проведення конкурсу з визначення пасажирських автоперевізників на міжміських і приміських внутрішньообласних автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Херсонської області, в яких будуть передбачені більш жорсткіші вимоги до автоперевізників та їх транспортних засобів.

Не всі автоперевізники були згодні з новими умовами. Зокрема, найбільший спротив викликало те, що автоперевізники зобов'язані мати транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, і ці транспортні засоби мають виконувати не менше одного рейсу на кожному приміському маршруті в усі дні роботи транспорту. Тому автоперевізники мають намір внести зміни до умов конкурсу. Одним із озвучених перевізниками варіантів був такий, щоб транспортний засіб, пристосований для перевезення осіб із обмеженими фізичними можливостями, виконував рейс не кожного дня, а вибірково, наприклад, раз на тиждень.

Крім цього, обговорювали таку умову, як регулярність рейсів. Облдержадміністрація визначила, що рейси мають виконуватись на 100%, однак автоперевізники запевняють, що це неможливо, адже бувають непередбачувані обставини - технічні проблеми, через які автобус не може вирушити вчасно із віддаленого населеного пункту, а замінити його не має можливості.

Як прокоментував заступник начальника управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв'язку облдержадміністрації Петро Дементьєв, в цій ситуації облдержадміністрація діятиме в рамках чинного законодавства. За його словами, враховуючи думку автоперевізників, можливі внесення певних коректив до умов конкурсу, однак не значні. «Головне - безпека населення та якість автоперевезення. І ми будемо їх відстоювати», - зазначив Петро Дементьєв.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина