В Мінрегіоні відреагували на ситуацію із заборгованістю по субсидіям на Херсонщині


10 октября 2017 года.

Сьогодні, 10 жовтня, представники ОСББ, ЖБК та ЖЕКів міста Херсона зібралися перед стінами обласної державної адміністрації, аби отримати роз'яснення щодо ситуації із заборгованості держави за субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, яка утворилася, починаючи з лютого 2017 року.

Результатом спілкування стала передача головою ОДА Андрієм Гордєєвим листа Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадію Зубку, підготовленого головами ОСББ.

Також було підготовлено відповідне звернення до Міністра фінансів України Олександра Данилюка щодо необхідності термінового перерахування коштів для повного погашення заборгованості за субсидії.

Як сьогодні прокоментувала заступник начальника управління фінансів невиробничої сфери Департаменту фінансів облдержадміністрації Наталія Царенко, звернення голови обласної державної адміністрації до Мінрегіону отримало реакцію:

«Вже 25 жовтня з Міністерства фінансів України в область надійдуть кошти, необхідні для погашення заборгованості держави за субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у розмірі 17,2 млн грн. Це достатня сума для повного розрахування із заборгованістю, яка виникла на 1 жовтня з початку 2017 року».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости