В Каховці теща депутата райради, який воював з газетою, купила приміщення редакції


17 февраля 2020 года.

Теща депутата районної ради від "Європейської солідарності", та екс-голови райдержадміністрації Валерія Салтикова Людмила Боднар придбала двоповерхову будівлю, що колись належала редакції газети "Каховська зоря".

Результати торгів опубліковані в системі Прозорро, повідомляє Інститут масової інформації.

«Це дійсно моя теща. Але що буде в будівлі редакції ми поки не знаємо. Можливо, перший поверх будемо використовувати для бізнесу, а на другому жити», - прокоментував Новому дню Валерій Салтиков.

При стартовій ціні у 937 757.50 ГРН, приміщення продали за 2,23 млн. грн., без урахування ПДВ.

За словами голови райради Тетяни Тертичної, отримані кошти планується направити на оснащення районної лікарні або інші капітальні видатки.

Нагадаємо, що в березні 2017 року депутат райради та за сумісництвом голова Каховської РДА Валерій Салтиков не приховував, що має види на частину приміщення, але не для себе, а для потреб району. Коментуючи процес блокування роздержавлення газети тоді він казав:

«Каховська РДА не є засновником газети і ми не беремо участі у цьому процесі, - розповідає голова райдержадміністрації. - Я не приховую, що ми зацікавлені у цьому приміщенні у центрі міста. Це найкраще місце для розміщення ЦНАПу, і ми схильні вважати, що вдасться домовитись з редакцією газети».

Газета «Каховська зоря» вела боротьбу за роздержавлення з 2016 року, про що ІМІ писав не раз.

Наразі, за словами редакторки газети Жанни Кисельової, міська рада виділила газеті невеличке приміщення і вона продовжує виходити.

Теги: імі
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости