В ХОДА розповіли про захист інформаційного простору від негативного впливу інформаційної агресії


25 февраля 2017 года.

Ще один етап розвитку інформаційного простору та розбудовителекомунікаційної інфраструктури на Херсонщині буде реалізовано у 2017 році.

Згідно інформації ОДА, на територіях Каланчацького, Генічеського, Чаплинського, Скадовського (смт Лазурне), Новотроїцького, Верхньорогачицького, Великоолександрівського, Нижньосірогозького, Великолепетиського, Високопільського районів, міст Нова Каховка та Херсон будуть відтворені нові радіочастоти. Це дасть можливість слухати радіопередачі національного мовника понад 600 тисячам жителів Херсонщини.

Для цього Департаментом з питань внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації спільно з райдержадміністраціями вказаних районів проведено моніторинг територій «білих плям», за результатом якого Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення вже замовленіпрорахунки частот для національного мовника.

Окрім того,в ОДА вказують, що на сьогодні існує проблема покриття території області регіональним місцевим мовником.

В результаті спільної роботи з Національною радою телебачення та радіомовлення, прораховано 5 частот та видано ліцензії на право мовлення з веж, розміщених у с.Василівка Каховського району (1 частота), Генічеську (2 частоти) та Новотроїцьку (2 частоти).

Чиновники обіцяють, що найближчим часом з вежі у Новотроїцькому районі на частоті Першого національного радіо мовитеме обласне радіо «Таврія» регіональної дирекції філії НТКУ «Скіфія», з веж у Генічеському районі та с.Василівка будуть мовити радіо «Херсон ФМ» Телерадіоорганізація «Софія».

Так, в результаті мовлення із вказаних веж можливість слухати обласне радіо будуть мати понад 300 тисяч мешканців частини Нижньосірогозького, Великоолександрівського, Іванівського, Чаплинського, Нововоронцовського, а також Великолепетиського, Бериславського, Генічеського, Новотроїцького, районів, міст Каховка, Нова Каховка та Таврійськ.

У 2017 році заплановано ряд заходів щодо продовження розбудови інфраструктури і як наслідок захисту інформаційного простору від негативного впливу інформаційної агресії.

Одначе, на теперішній час в інформаційній сфері Херсонської області існує загроза зменшення покриття телесигналом, що буде зумовлено відключенням в цьому році аналогового сигналу відповідно до міжнародних зобов'язань взятих Україною. Потужності 6-ти цифрових телепередавачів ТОВ «Зеонбуд» недостатньо для покриття всієї території області цифровим мовленням.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина