В Херсоні засідав шкільний парламент

В Херсоні засідав шкільний парламент
14 декабря 2015 года.

До Дня місцевого самоврядування в Дніпровському районі традиційно проводять засідання ради шкільних парламентів загальноосвітніх навчальних закладів «Твори-пробуй!». Актив шкільного самоврядування Дніпровського району - це хлопці та дівчата, які здатні не лише гарно вчитися та приймати активну участь в житті школи, але виявили сміливість взяти на себе відповідальність за життя учнівської громади. Традиційно учасників зустрічі гостинно зустрічає дитяче кафе «Золотий Ключик». Організаторами такого заходу є Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради, а всебічну підтримку та сприяння проведенню засідання «Твори-пробуй!» надає керівництво виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради. Цього року - це 19 засідання, участь у якому взяли 10 органів учнівського самоврядування ЗНЗ №№ 53,38,36,18,50,37,32,48,13,12.

Засідання рад шкільних парламентів Дніпровського району завжди проходить з новими конкурсами, завданнями, де можна продемонструвати свої вміння та творчі здібності, а найважливіше вміння працювати в команді! Конкурс «Є ідея!», в якому кожний шкільний парламент пропонує цікаві та креатині ідеї для розвитку учнівського самоврядування та молоді в Дніпровському районі - найцікавіший для районної влади. Цей рік не став виключенням на креатині та незвичайні пропозиції. Учні вразили калейдоскопом ідей: від новорічних дискотек, театральних конкурсів та творчих флеш-мобів для учнів Дніпровського району до районних благодійних концертів та ідей з благоустрою. Слід зазначити, що керівництво виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради завжди намагається реалізувати найбільш творчі та креатині ідеї учнівської молоді.

Визначити кращих з кращих - це завжди не легке завдання. Журі конкурсу у складі заступника директора Центру позашкільної роботи Наталії Курдюк, депутата Дніпровської районної у м. Херсоні ради Юлії Покидько, головного спеціаліста з інформаційно-аналітичного забезпечення Дніпровського райвиконкому Оксани Гузь, а також кращих представників шкільних парламентів ЗНЗ№13,18 та 52 гідно справились з завданням. Кожна рада шкільного парламенту отримала почесну грамоту. Кращою радою шкільного парламенту, переможцем конкурсу «Твори-пробуй!-2015» визнано Раду шкільного парламенту НВК№48 і присвоєно почесне звання «Майбутнє місцевого самоврядування».

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради висловлює вдячність Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, особливо методисту Центру Світлані Адвокатовій, адміністрації та педагогам-організаторам загальноосвітніх навчальних заходів №№53,38,36,18,50,37,32,48,13,12 за розвиток учнівського самоврядування, роботу з активною молоддю Дніпровського району.

Оксана Гузь, виконавчий комітет
Дніпровської районної у м. Херсоні ради

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости