В Херсоні вже вп’яте пройде «Пробіг з вірою в серці»


15 сентября 2014 года.

У неділю, 21 вересня, кожен житель Херсона вже вп'яте зможе долучитися до благодійного марафону «Пробіг з вірою в серці».

Реєстрація розпочинається о 13:00 на площі Свободи. Цього дня серця усіх жителів міста будуть битися в унісон: дитячі - з вдячністю, марафонців - з усвідомленням благородності їх вчинку, адже завдяки добровільним внескам учасників буде придбано кардіологічне обладнання Херсонській дитячій обласній лікарні.

Сумна статистика свідчить, що в Україні 7-14 з 1000 немовлят з'являються на світ із вродженими вадами серця. 42% з них не доживуть до року, якщо не будуть своєчасно прооперовані. В 2010 році з метою збору коштів для оснащення лікарень необхідним кардіологічним обладнанням компанія «Данон» ініціювала перший «Пробіг з вірою в серці». Цього року така благородна ініціатива пройде у п'яти містах: Херсон, Дніпропетровськ, Вінниця, Кременчук та Львів.

На сьогодні за плечима організаторів більше 10 пробігів та мільйон гривень зібраних благодійних внесків, за допомогою яких було врятовано сотні дитячих сердечок. В 2010 році мешканці Херсону активно підтримали перший благодійний марафон «Пробіг з вірою в серці», який згодом став доброю щорічною традицією. За 4 роки зусиллями більше ніж 13 000 небайдужих мешканців міста було зібрано 296 743 грн. На ці кошти було закуплене життєво необхідне обладнання для діагностики та лікування серцевих захворювань.

Кошти, зібрані під час цьогорічного Пробігу, будуть направлені на придбання реанімаційних моніторів, які дають змогу контролювати всі життєво-важливі функції пацієнта під час проведення реанімаційних заходів.

Приходь об 13:00 на Площу Свободи та допоможи маленьким українцям із вродженими вадами серця отримати шанс на здорове та повноцінне життя!

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап