В Херсоні відкрито новий пункт обслуговування абонентів Водоканалу


18 апреля 2019 года.

З 17 квітня 2019 року за адресою вул.Перекопська,166 (приміщення Дніпровської районної у місті Херсоні ради) відкрито новий пункт обслуговування абонентів Водоканалу, де мешканці Дніпровського мікрорайону м. Херсона зможуть вирішити питання водопостачання та водовідведення.

На ініціативу Водоканалу організувати прийом своїх абонентів у будівлі Дніпровської районної у місті ради відгукнувся її голова Владислав Кондратов, який запропонував приміщення у вестибюлі першого поверху. Фахівці Херсонського Водоканалу, за кошти підприємства, оперативно виконали ремонт нового офісу, оснастили його необхідним обладнанням та організували прийом споживачів, який буде відбуватись з 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00. Вихідні дні - субота та неділя.

Тимчасово, поки виконуються роботи з реконструкції входу у будівлю Дніпровської ради, вхід до нового пункту обслуговування споживачів Водоканалу буде відбуватись із заднього фасаду будівлі.

У новому пункті мешканці багатоквартирних будинків та приватного сектору Дніпровського району зможуть виконати звіряння взаєморозрахунків по особистому рахунку, укласти договір про надання послуг централізованого постачання послуг, у разі необхідності переоформити рахунок на нового господаря, отримати консультації щодо тарифів, пільг, субсидій та інше.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости