В Херсоні пройшов чемпіонат з плавання

В Херсоні пройшов чемпіонат з плавання
13 марта 2015 года.

7 березня 2015 року в басейні Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи №6 відбувся Кубок федерації плавання міста Херсона, присвячений 71-ой річниці визволення Херсона від фашистських загарбників.

У змаганнях взяли участь 140 херсонських плавців, які представляли ДЮСШ №6, СК «Загублений світ» і м. Генічеськ.

Боротьба в особистому заліку велася на блакитних доріжках у вікових групах 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 і 2007 рр.н. У перших 5 вікових групах переможці й призери визначалися на дистанціях 50 м вільним стилем, 50 м на спині, 50 м брас, 50 м батерфляй. Для юнаків і дівчат 2005 р.н. - 50 м вільним стилем, 50 м на спині, 50 м брас. І самі молодші спортсмени змагалися на дистанціях 50 м вільним стилем і 50 м на спині, а перший рік навчання - 25 м відповідно.

На дистанції 50 м вільним стилем чемпіонами у своїх вікових групах стали: серед юнаків - Якуба Артем, Звонков Михайло, Захаров Олександр, Карбовниченко Данило, Сивирський Богдан, Русаков Михайло, Небаба Олексій, Задирака Владислав, серед дівчат - Фіноєдова Анастасія, Смирнова Ганна, Коротуненко Софія, Овчиннікова Дар'я, Шепелєва Олена, Орешкіна Дар'я, Клус Владислава.

Перше місце на дистанції 50 м на спині завоювали юнаки: Мизников Ілля, Касторнов Макар, Анісімов Максим, Шепета Володимир, Смирнов Владислав, Рябошапка Ростислав, Мукасєєв Іван. Серед дівчат чемпіонками стали: Град Юля, Гниб Ельвіра, Соболь Ганна, Дєріна Дарина, Коваленко Анастасія, Федорова Ольга.

У такому технічно складному стилі плавання, як брас, перше місце серед юнаків завоювали Яценко Єгор, Ігнатенко Данило, Ігнатенко Дмитро, Гонтовой Олександр, Настасенко Андрій, серед дівчат - Комарденко Єлизавета, Шевченко Катерина і Глазкова Тетяна.

Кавунов Данило, Горбоніс Данило і Лозова Ганна перемогли на дистанції 50 м батерфляєм, який вважається самим важким стилем плавання.

За підсумками змагань були визначені чемпіони і призери в молодших вікових групах, які тільки почали свій спортивний шлях.

Як зазначив президент Херсонської міської федерації плавання Іван Глухов, федерація разом з Херсонської дитячо-юнацькою спортивною школою №6 регулярно проводить змагання такого формату. Це поки єдиний у місті комунальний басейн, хоча і нестардатний, який знаходиться у прекрасному стані і готовий приймати юних плавців.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина