В Херсоні планують поєднати три вокзали автобусним маршрутом


22 февраля 2020 года.

Залізничний та автовокзал з аеропортом може з'єднати окремий експрес-маршрут.

Як зазначає очільниця Управління транспорту Марина Віркун, ця ідея дозволить дістатися до міста в першу чергу пасажирам літаків:

- Треба зробити зручну логістику для людей, що прилетіли в Херсон - чи то наші земляки, чи гості. Наразі в аеропорт їздить 101 маршрут, але він не охоплює всі рейси, що прилітають до нас. Ми ж плануємо з березня пустити автобуси конкретно під виліт та прибуття літаків.

За словами Марини Віркун, обслуговувати маршрут буде комунальне автотранспортне підприємство «Херсонкомунтранссервіс». Для нового напрямку спеціально виділять останній із шістнадцяти новопридбаних автобусів марки «Еталон», які місто купило торік. Нагадаємо, в грудні 2019 року п'ятнадцять із шістнадцяти автобусів передали на баланс КП «ХКТС», а один «Еталон» планували виділити міськводоканалу для вечірнього розвезення працівників. Та депутати транспортної комісії не погодилися з подібними забаганками. І, враховуючи надзвичайну потребу Херсона у власному автотранспорті, рекомендували віддати всі автобуси на обслуговування міських маршрутів. Рішення щодо передачі останнього «Еталону» винесено на наступну сесію міської ради, пленарне засідання якої має відбутися 27 лютого. Можливо, новостворений «маршрут трьох вокзалів» обслуговуватиме саме цей автобус, розповідає Марина Віркун:

- Скоріше за все, це буде маршрут в експресному режимі руху, з чотирма зупинками, - розповідає керівниця міського Управління транспорту. - Залізничний вокзал, зупинка Залізнична, Автовокзал та Аеропорт. Графік може змінюватися, в залежності від кількості рейсів. Плануємо також встановити електронне табло в аеропорту для зручності пасажирів. Але ще не рахували його вартість.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап