В Херсоні людина Табачника ледь не зірвав захід по НАТО

В Херсоні людина Табачника ледь не зірвав захід по НАТО
23 сентября 2014 года.

Керівництво Херсонського державного університету в особі в.о.ректора О. Ходосовцева мабуть свідомо саботувало конференцію щодо відносин Україна-НАТО «Зміцнення безпеки через співробітництво конференцію.

За словами радника Міністра освіти і науки України Сергія Пархоменка, який прибув на захід, заявив, що дії пана Ходосовцева ставлять під сумнів його компетентність і його патріотизм.

«О.Ходосовцев - це ставленик екс-губернатора - регіонала Костяка та екс-міністра освіти Табачника. Ми бачимо, що табачниківщина досі негативно впливає на систему вищої освіти в країні і будемо й далі вживати заходів з її викорінення», - попередив радник міністра.

Втім, завдяки особистій ініціативі керівництва юридичного факультету ХДУ гостям вдалося таки поспілкуватися зі студентством та провести захід на належному рівні.
«В числі найсильніших економік світу - більшість представлена країнами НАТО, зокрема у найпотужнішій групі країн - так званій «Великій сімці» - є 6 держав Альянсу. Якщо Україна хоче бути сильною і успішною, їй треба орієнтуватися на сильні і успішні держави. У нас нема так званого «третього шляху» - ми або ідемо в ЄС і НАТО, або повертаємося в радянське минуле, - повідомив Почесний консул Литовської Республіки в Херсонській та Миколаївській областях Віктор Попов.

«Українська армія була практично зруйнована, ті сучасні види озброєння, які вироблялися на наших заводах, переважно йшли на експорт закордон. На даний момент ми не в змозі самі забезпечувати всі потреби нашої оборони і тому маємо інтегруватися до міжнародної системи колективної безпеки», - пояснив студентам генерал-майор, нещодавній воєнком Херсонської області Станіслав Слободяник.

«Навіть вождь якого-небудь племені дикунів проявив би більший рівень патріотизму на місці Віктора Януковича. А екс-президент повністю виконував всі вказівки Кремля, допустивши до керівництва силовими структурами агентів ФСБ, які остаточно добили нашу обороноздатність», - додав Голова правління Українсько-словацького центру партнерства Михайло Колібабчук.

«Не можна інтегруватися в ЄС, відкидаючи при цьому євроатлантичну інтеграцію. Вони мають іти нероздільно. Шлях наших сусідів до Євросоюзу пройшов спочатку через інтеграцію в НАТО. Нам необхідно конституційно закріпити цей курс як такий, що не підлягає перегляду, а за перешкоджання цьому курсу ввести кримінальну відповідальність», - в свою чергу висловився радник Міністра освіти і науки Сергій Пархоменко.

Даний захід пройшов при підтримці Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости