В Херсоні формують почуття патріотизму в дітей дошкільного віку

В Херсоні формують почуття патріотизму в дітей дошкільного віку
2 декабря 2015 года.

Патріотичне виховання наскрізне пронизує весь навчально-виховний процес Херсонського ясел-садка № 41 санаторного типу для дітей із туберкульозною інфекцією Херсонської міської ради та органічно поєднує національне, громадянське, моральне, родинно-сімейне, естетичне, правове, екологічне, фізичне, трудове виховання. Воно базується на національній історії, знанні та відстоюванні своїх прав, виконанні конституційних і громадянських обов'язків, відповідальності за власне майбутнє, добробут та долю країни.

Колектив закладу працює в системі над виконанням завдання формування вищих моральних почуттів, до яких відноситься почуття патріотизму, власної гідності як представників свого народу та гордості за досягнення країни, ставлення до державного устрою, державноїсимволіки, традиційдержави.

Окремої уваги заслуговує волонтерська діяльність дітей, педагогів та батьків. Працівники закладу, небайдужі батьки, студенти кафедри дошкільної освіти ХДУ залучилися до акції «Допоможемо воїнам АТО»: протягом 2-х місяців ми плели маскувальну сітку розміром 3х5 м та збирали кришечки для виготовлення протезів пораненим. Всіучасники усвідомлювали себе представникаминації, носіяминаціональноїкультури, історії.

26 листопада 2015 року у яслах-садку пройшов науково-методичнийсемінар «Формування почуття патріотизму в дітей дошкільного віку» для вихователів, вихователів-методистівдошкільнихнавчальнихзакладівміста й області. На захід було запрошені батьки вихованців, школяри 4-го класу ЗОШ № 54, студенти та викладачі ХДУ. Поважним гостем заходу став воїн АТО - сержант запасу глибинної розвідки 26 бригади 12 батальйону Сікорський Денис Олександрович, який подарував дітям групи «Ангелятко» державний прапор України з написами - побажаннями від бійців батальйону.

Сітка та 13 контейнерів з кришечками були передано волонтеру Валентині Крицак у скарбничку «Допоможемо захисникам України».


Ляшенко Ольга

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости