В Херсоні діти з синдромом Дауна презентують коллекцію дизайнерського одягу

В Херсоні діти з синдромом Дауна презентують коллекцію дизайнерського одягу
6 декабря 2016 года.

В Херсоні 9 грудня відбудеться показ коллекції одягу херсонської дизайнерки Олександри Сікоєвої «Shiny Mini Models by KNIGA» за участі 11 дітей з синдромом Дауна, виставка фотографів Марини Бурак і Олени Скиби, святковий концерт.

Місце проведення: ТРЦ «Фабрика» (подіум), м.Херсон, вул.Залаегерсег, 18. Початок заходу - в 15.00.

Захід відбудеться в рамках соціального проекту «Справжні», реалізованого Херсонською обласною організацією підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини» за підтримки громадян України, Німеччини, США.

Мета проекту: формування толерантного ставлення суспільства до дітей з інвалідністю, об'єднання зусиль недержавних організацій, бізнесу, людей різних професій у вирішенні соціальної проблеми.

Соціальний проект «Справжні» спрямований на привернення уваги суспільства до проблем дітей з синдромом Дауна, підтримку сімей, в яких виховуються діти з особливими потребами, допомогу в розвитку і соціалізації сонячних дітей.

Діти з синдромом Дауна мають фізіологічні особливості: низький зріст, укорочені руки і ноги, коротку шию, схильність до надмірної маси тіла та інші. Батьки часто соромляться зовнішнього вигляду дітей, не вміють правильно підбирати для них одяг, доглядати за волоссям і шкірою дітей.

Під час проекту дизайнер створила індивідуальний та зручний одяг для 11 дітей з синдромом Дауна. Хореограф поставила для них танцювальний номер. Діти взяли участь у майстер-класі з живопису. Малюнки, створені дітьми, були перенесені на дизайнерський одяг.

Мами сонячних дітей отримали психологічну підтримку, взяли участь у майстер-класі по догляду за волоссям, шкірою рук та обличчя. Кожній зробили зачіску і макіяж. Наприкінці була організована фотосесія для мам, результати якої можна побачити на фотовиставці. Також будуть представлені роботи мами сонячного хлопчика, яка провела фотосесію для дітей з синдромом Дауна.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап