В Херсоне задержали титушек с оружием

В Херсоне задержали титушек с оружием
25 марта 2014 года.

Об этом сообщает Самооборона Херсона

"Увага, термінова інформація!
Сьогодні , завдяки розвід даним Самообороні стало відомо місце знаходження автобуса та декількох легкових авто, з людьми ззовні схожими на «тітушек» неподалік Херсонського НПЗ. Самооборонівці разом з представниками правоохоронних органів, приїхавши на місце, заблокували подальший рух підозрілого кортежу.

З попереднього огляду одного з авто, що стояли поряд з автобусом, за переднім сидінням, через вікно, було видно декілька чохлів від зброю, частково вкритих курткою. Спочатку, люди з автобусу вели себе сумирно, за попередніми даними декілька лідерів з їхнього боку встигли зникнути з місця подій. Представники міліції за попереднім оглядом нічого, підозрілого на перший погляд, не знайшли, та поступово зникли з театру подій, залишивши свого представника та хлопців з самооборони сам на сам з підозрілими людьми.

Через деякий час зявилося декілька чоловік неславянської зовнішності, двоє з яких підійшли до підозрілої машини і вийняли з неї чохли зі зброєю, та стали намагатися покинути контрольовану самообороною територію, самооборона стала на перешкоді. Один з чоловіків, через вимогу самооборони, та в присутності представника міліції показав що в одному з чохлів знаходився стрілецький пристрій схожий на АК, а також дозвіл до неї.

В цей час інша людина швиденько направилася до підозрілої машини і вкинула туди свого чохла. Після цього представник міліції дозволив покинути людині, з пристроєм схожим АК, та іншим людям з автобусу (які до речі були з сумками, та прикривали куртками якісь незрозумілі предмети) контрольовану самообороною територію без попереднього обшуку, і ті попрямували в напрямку НПЗ. Через деякий час приїхало начальство з різних правоохоронних структур, до них вийшов представник керівництва НПЗ, який сказав, що люди з автобусу були найняті за гроші для охорони НПЗ, однак зазначив що зброї при них не повинно було бути, а охоронну діяльність вони будуть здійснювати за допомогою резинових кийків та сльозогінних балончиків. Він запросив представників керівництва до себе на територію, але журналістів туди в грубій формі не допустили. Потім з НПЗ керівництво правоохоронних органів знову вивело людей, що там на той час перебували до самооборони, але нам здалося, що вийшло менше людей ніж зайшло. Після цього був проведений ретельний огляд людей з автобусу, у який звичайно нічого протизаконного не знайшли, пристрій схожий на АК було вилучено на експертизу, а людей з автобусу, та людину в якої виявилася стрілецька зброя знову відпустили (вже в друге в присутності великої кількості правоохоронців).

В той час представники самооборони наполягали на огляді підозрілого авто, але правоохоронні органи не поспішали, мотивуючи це тим, що з машини ніби то надходять якісь незрозумілі сигнали, схожі на сигнали від саморобного вибухового пристрою. Зрештою отримавши необхідні санкції і зробивши всі попередні перевірки, машину відкрили. В ній виявилося наступне: пристрій схожий на помпову рушницю, та велика кількість набоїв до неї, бронежилети, пристрій схожий на бойовий напівавтоматичний пістолет з коліматорним прицілом іноземного виробництва та патрони до нього, в великій кількості. Згодом неподалік було знайдено пакета з пристроями схожими на світло шумові гранати перероблені таким чином щоб уражати живі цілі шматками переробленої оболонки, та навіть пристрій схожий на бойову наступальну гранату.

Що знаходиться в інших машинах ми поки-що не знаємо. Їх огляд ведеться в цей час. Що цікаво, з деяких джерел стало відомо, що цей досить «дивний» кортеж якимось чином перетнув пости на підїзді до города, і попрямував далі. Враховуючи все це ми дуже боїмося відтворення «кримського сценарію» на Херсонщині."

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости