В Дніпровському районі Херсона святкували День захисту дітей

В Дніпровському районі Херсона святкували День захисту дітей
3 июня 2014 года.

В Дніпровському районі весело, яскраво, в колі друзів та батьків, сусідів, з конкурсами, сюрпризами, музикою та піснями відсвяткували День захисту дітей! «Святкуй з друзями!» - під таким гаслом, за підтримки депутата Херсонської обласної ради Артема Кияновського, відділом з питань діяльності ОСББ та органів самоорганізації населення відсвяткували разом з дніпровською малечею День захисту дітей.

дети

Наші діти - це майбутнє нашого міста та країни, і, незважаючи ні на що, вони мають бути щасливими, відчувати турботу та захист, мати можливість весело та корисно провести своє дозвілля.

Весела музика зібрала дітлахів з усіх навколишніх будинків, а звичайний спортивний майданчик, прикрашений кульками та осяяний посмішками дітвори, перетворився на найкраще місце в районі. Разом із дітьми святкували дорослі: мами, папи, бабусі і дідусі, - вони залюбки допомагали організовувати конкурси для малечі, і зізнавались, що вже не пам'ятають, коли всі разом збирались у дворі, щоб відсвяткувати та відпочити. Конкурси і солодкі сюрпризи перетворили усіх на одне веселе коло.

дети

На свято завітали гості: херсонський міський голова Володимир Миколаєнко, депутат обласної ради Артем Кияновський, заступник голови районної ради Владислав Кондратов. Після слів привітань і побажань щасливого і яскравого, а головне мирного дитинства, гості оглянули одне з найкращих ОСББ Дніпровського району «Самоцвіт» (вул. 40 років Жовтня, 161-а, голова Гусєва Валентина Василівна). Херсонський міський голови Володимир Миколаєнко висловив бажання, щоб таких гарних прикладів створення затишку для мешканців в місті було якомога більше. Конкурси та естафети, веселі клоуни, творчі подарунки для дніпровської малечі підготував Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради.

Найбільше вразив усіх конкурс -малюнку: діти обрали темою своїх малюнків мирне небо України, щасливе дитинство і «Ні-війні!». Усі автори малюнків отримали солодкі сюрпризи. Без подарунку не залишився ніхто, а різнокольорові повітряні кульки додавали святкового настрою та надії на те, що у наших дніпровських дітей, як і у всіх дітей в Україні, буде МИРНЕ дитинство! Виконавчий комітет дніпровської районної у м. Херсоні ради вітає усіх дітей та їх батьків з Днем захисту дітей!

Висловлюємо подяку за підтримку Артему Кияновському, депутату Херсонської обласної ради, ініціативній групі ОСББ «Самоцвіт» (вул. 40 років Жовтня, 161-а, голова Валентина Гусєва), Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (директор Ірина Свинаренко).

Оксана Гузь, виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина