В акваторії Дніпровсько - Бузького лиману стався замор бичка

В акваторії Дніпровсько - Бузького лиману стався замор бичка
10 августа

Близько 7 години ранку дев'ятого серпня в ході проведення рибоохоронного рейду державними інспекторами Херсонського рибоохоронного патруля встановлено факт загибелі водних біоресурсів вглиб 1,5 м акваторії Дніпровсько - Бузького лиману, в районі с. Софіївка Білозерського району Херсонської області.

Замор риби спостерігався на протязі двох кілометрів. За попередніми розрахунками кількість загиблих водних біоресурсів складає 1 611 тис. екз. (бичок, карась сріблястий та краснопірка).

В ході огляду вказаної акваторії спостерігався специфічний колір води та відчувався запах сірководню. Для встановлення причини загибелі водних біоресурсів державними інспекторами відібрані проби води та загиблі особини риб, які будуть передані компетентним органам для проведення повного гідрохімічного та мікробіологічного аналізу.

Про вказаний факт оперативно в телефонному режимі проінформовано Державну екологічну інспекцію у Херсонській області, Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, Басейнове управління водних ресурсів нижнього Дніпра, Національний природний парк «Нижньодніпровський» та Херсонську обласну державну адміністрацію.

Теги: замор
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап