В аеропорту Херсона затримано пасажирку зі Стамбула з недійсними російськими документами


22 января 2016 года.

Учора на державному кордоні були виявлені дві жінки, які їхали в Україну за документами, що були видані в Криму та на тимчасово не контрольованій території.

Одну з громадянок співробітники Держприкордонслужби виявили в аеропорту Херсона. Під час перевірки документів з'ясувалося, що жінка, яка прилетіла зі Стамбула, мала російський закордонний паспорт, що був виданий на території АР Крим вже після окупації Росією півострова. Порушницю українського законодавства з документом, що не має юридичної сили буде повернено зворотним рейсом до Туреччини.

Крім того, ще одна жінка з документом невстановленого зразка прибула учора у пункт пропуску «Гоптівка», що на Харківщині. Вона намагалась потрапити на територію України за паспортом громадянина, так званої, «Луганської Народної Республіки». Документ їй був виданий в Луганську в вересні минулого року, його жінка і надала для проходження прикордонного контролю. Вона пояснила, що за цим документом з непідконтрольної території Луганської області виїхала через тимчасово не функціонуючий пункт пропуску «Ізварине» на територію РФ. Не виникло проблем і під час паспортного контролю в російському пункті пропуску «Нєхотєєвка». Для з'ясування ситуації в пункт пропуску були викликані співробітники СБУ. Паспортний документ вилучено.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости