В аеропорту Херсона встановлюють нову світлосигнальну систему для посадок в туман і в темний час доби


27 мая

В аеропорту Херсона почали ставити нову світлосигнальну систему посадки ОВІ-1 (вогні високої інтенсивності), яка допоможе зменшити число затримок і скасувань рейсів та дозволить пілотам легше оріентіроватьcя під час заходу на посадку в умовах поганої видимості і в темний час доби. Про це повідомляє профільне видання avianews.

Як повідомили в Херсонській облдержадміністрації, нове обладнання має в два рази більш яскраві вогні в порівнянні з діючою системою ОМІ - вогнів малої інтенсивності. Нова система також включає імпульсні вогні, які допомагають пілотам здійснювати посадку в туман в денний час.

Згідно повідомленню, устаткування закупили в 2019 році за 39 млн грн за кошти обласного бюджету.

Зараз повітряні судна не можуть здійснювати посадку в Херсоні, якщо метеорологічна видимість стає близько 1000-1500 метрів по горизонталі і 100-150 метрів по вертикалі. Посадку в аеропорту забезпечують вогні малої інтенсивності та інструментальна система посадки ILS.

Після установки нової світлосигнальної системи аеропорт Херсон зможе пройти сертифікацію по I категорії ICAO та приймати повітряні судна при вертикальній видимості не менше 60 метрів і горизонтальної не менше 550 метрів на смузі.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап