Укрзалізниця має намір модифікувати тягову підстанцію Партизани на Херсонщині


6 августа 2020 года.

Регіональна філія "Придніпровська залізниця" оголосила тендер щодо модифікації тягової підстанції Партизани, що знаходиться у селі Рикове, Херсонської області. Про це відомо з порталу публічних державних закупівель Prozorro.

Тендер оголошений 6 серпня. Орієнтовна вартість 73,3 млн грн. Пропозиції можна подавати до 25 серпня, а вже наступного дня має відбутися аукціон. Переможець має виконати роботи до 18 грудня поточного року.

Зауважимо, раніше Придніпровська залізниця не змогла провести тендер щодо модифікації підстанції у Синельникове (Дніпропетровська область), адже в тендерній документації були виявлені порушення, які на стадії виявлення вже не можливо було усунути.

Хоча на самі торги зайшло 5 учасників, й тендерний комітет визнав переможцем ТОВ "Сетинжис" з пропозицією у 28,1 млн грн (очікувана вартість становила 31,8 млн грн). Проте договір підписано не було.

Згодом (30 липня) філія повторно оголосила тендер на модифікацію цієї підстанції. Аукціон має відбутись 18 серпня. Очікувана вартість не змінилась.

Раніше в УЗ заявляли, що в цьому році планують у 2020 році модернізувати тягові підстанцій Улянівка та Синельникове. Зокрема, встановити нові відкриті розподільчі пристрої ВРУ-154 кВ із заміною застарілих масляних вимикачів на сучасні, а також роз'єднувачів на нові елегазові.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости