Українську миротворчу школу презентували херсонцям

Українську миротворчу школу презентували херсонцям
25 февраля

Проєкти Української миротворчої школи надзвичайно важливі - в цьому переконані представники обласної державної адміністрації, адже вони стимулюють людей до вирішення соціальних конфліктів.

Презентація проєктів проходила за участю співзасновників Української миротворчої школи, експертів Центру близькосхідних досліджень (AMES) Ігоря Семиволоса, Сергія Данилова та Дмитра Звонка, а також випускників Школи соціальних посередників 2019 та 2020 років.


Про конфліктний потенціал Херсонщини як фронтира розповів куратор проєктів Української миротворчої школи в Херсонській області Сергій Данилов. «Херсонщина - поліетнічний регіон, тому питання інтеграції національних меншин у процес розвитку країни є одним з ключових та вимагає ґрунтовного вивчення», - наголосив він.

Дискусія була жвава, випускники Школи соціальних посередників розповіли про себе та презентували перспективні напрями роботи, а також дізнались від експертів корисну інформацію про проєкт: загальне бачення, хто навчає, чому вчить і навіщо.

Ключовим моментом презентації стало підписання протоколу «Про наміри співробітництва, проведення досліджень, запобігання та трансформації конфліктів у Херсонській області», укладеного між експертами Центру близькосхідних досліджень та «працівниками миру» в Херсонській області.

Зокрема, сторони домовились про спільну роботу над моніторингом суспільно-політичної ситуації в області, розробкою довгострокових проєктів, спрямованих на дослідження регіональної ідентичності, запобігання та управління конфліктами.


Довідка.
Центр близькосхідних досліджень (AMES) заснований у квітні 1994 року як аналітичний центр для вивчення політичних процесів на Близькому Сході, питань, пов'язаних із зовнішньою та внутрішньою політикою України, регіональною та національною безпекою. В центрі уваги дослідницьких та освітніх проєктів Центру з початку 2000-х - проблеми захисту прав мусульман та інших нацменшин в Україні, питання соціального та політичного розвитку Криму.

Українська миротворча школа - проєкт, що працює з вересня 2014 року. Мета його - налагодження взаємодії між організаціями громадянського суспільства, місцевою та державною владою, бізнесом, українськими та міжнародними експертами для управління конфліктами та розвитку людського потенціалу в місцевих громадах України.

Українська миротворча школа сприяє створенню експертного середовища в місцевих громадах та організовує взаємодію для:
- створення бачення майбутнього;
- розширення участі громадян у місцевому самоврядуванні;
- розширення доступу громадян до ресурсів;
- зміцнення стійкості громад до загроз і насильницьких конфліктів.

 

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап