Україна побила історичний рекорд з морського імпорту дизпалива

Україна побила історичний рекорд з морського імпорту дизпалива
18 ноября 2019 года.

У жовтні імпорт дизельного палива (ДП) через українські порти збільшився на 16% і досяг 152 тисячі тонн, що стало рекордним місячним обсягом за весь період спостережень. Про це свідчать дані дослідження "Консалтингової групи А-95". При цьому Україна різко наростила імпорт дизпалива з Росії.

За інформацією аналітиків, майже половина поставок ДТ в жовтні припала на порт Одеси і місцевий термінал "Одеснафтпродукт". Через нього в жовтні було оформлено 73 тисячі тонн дизеля, що майже удвічі перевищує обсяг імпорту у вересні. Друге місце за обсягом імпорту зайняв порт "Южний" (31 тисяч тонн), на третьому - "Херсон" (29 тисяч тонн).

У місячному балансі ринку морські поставки зайняли 22%.

Всього за 10 місяців 2019 року імпорт дизпалива через порти України збільшився на 24%, до 573 тисяч тонн, в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року (462 тисяч тонн). У загальному балансі ринку морські поставки з січня по жовтень включно склали 10% проти 9% за аналогічний період 2018 року.

Новини "Сьогодні" також розповідали, що українські порти побили рекорд за шість років - перевалка вантажів у цілому зросла на 20%. 

Теги: дизель
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап