Угорська Екуменічна Служба Допомоги передаватиме гуманітарні продуктові та господарські набори вимушено переселеним особам

Угорська Екуменічна Служба Допомоги передаватиме гуманітарні продуктові та господарські набори вимушено переселеним особам
17 февраля 2016 года.

Угорська Екуменічна Служба Допомоги (Будапешт) у партнерстві з Херсонською громадською організацією "Ліга ділових і професійних жінок", передаватиме гуманітарні продуктові та господарські набори, набори дорослої гігієни вимушено переселеним особам, які тимчасово проживають у м. Херсоні та Херсонської області.

Гуманітарний вантаж прибуде до Херсону 18 лютого 2016 року.

Видача допомоги ВПО відбуватиметься у приміщенні Херсонського міського гуманітарного центру по роботі з внутрішньо переміщеними особами, що знаходиться за адресою м. Херсон, вул. 295 Стрілкової дивізії, 6/9, починаючи з 19 лютого 2016 року з 10:00 - до 16:00, крім неділі. Адресну допомогу отримають 300 родин за попереднім запрошенням згідно офіційної інформації від Херсонського міського та Херсонського обласного центрів соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді.

Загальна вага набору на одну родину складає 35 кілограмів. Це вже п'ятий етап гуманітарної допомоги ВПО від Угорської Екуменічної Служби Допомоги на території Херсонської області.
Організація видачі у Херсоні та Херсонській області проводиться у співпраці з Херсонською міською радою, Херсонським міським центром соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді, Херсонським міським фондом підтримки підприємництва, Херсонським обласним центром соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді, радником міністерства соціальної політики з питань вимушено переміщених осіб у Херсонській області.
Для довідки: Програма гуманітарної допомоги продовжується в Україні і в 2016 році, завдяки фінансовій підтримці міжнародного фонду "ACT- alliance". Угорська Екуменічна Служба Допомоги, має великий світовий досвід роботи з постраждалими внаслідок катастроф природного та техногенного походження. Волонтери Угорської Служби в 36 країнах світу надавали і надають допомогу потерпілим від епідемій, повеней, військових дій. Основний принцип дій - ДОПОМОГА ЛЮДЯМ - мирним мешканцям, незалежно від їх національності, політичних переконань та віри.

Звертаємось до представників засобів масової інформації з проханням висвітлити цю подію з передачі гуманітарної допомоги на місцевих каналах телебачення, шпальтах місцевих газет та електронних ЗМІ.

Партнер гуманітарних проектів УЕСД
у Херсонській області
Наталя Кравець
Телефони для довідок та контакту
050 552 74 46
067 275 75 48

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости