Учні академічного ліцею взяли участь у міжнародній відеоконференції

Учні академічного ліцею взяли участь у міжнародній відеоконференції
11 декабря 2017 года.

7 грудня учні Херсонського академічного ліцею імені О.В.Мішукова взяли участь у міжнародній відеоконференції, організованою в рамках глобального освітнього проекту «Generation Global», що підтримується Фондом Тоні Блера.

У конференції, що цього разу була присвячена темі «Свята моєї країни», також брали участь учні зі шкіл Індії (British School, Mahatma CBSE) та Йорданії (American Digital School).

У ході проведення заходу всі учасники мали можливість розповісти про свята своїх країн, традиції/особливості до їх підготовки та святкування, ставили та відповідали на запитання, визначали спільні й відмінні риси між національними святами. Результатом проведення дискусії стало більш глибоке розуміння культур інших держав, розвиток толерантності до почуттів та думок інших.

За словами вчителя англійської мови ліцею Маликіна Сергія Володимировича, проведення подібних заходів сприяє формуванню інформаціно-комунікаційної компетентності учнів та здатності їх спілкуватися іноземною мовою, які визначені Законом України «Про освіту» як ключові.

«Херсонський академічний ліцей, який є базовим опорним навчальним закладом міста з вивчення англійської мови, постійно бере участь в міжнародних мовних проектах, які сприяють вивченню іноземних мов», - зазначає Сергій Маликін.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап