Учениця Херсонського академічного ліцею – переможниця Всеукраїнської учнівської олімпіади

Учениця Херсонського академічного ліцею –  переможниця Всеукраїнської учнівської олімпіади
3 апреля 2017 года.

В останній день березня в м. Івано-Франківську відбулося урочисте закриття IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови. Протягом 5 днів знавці з усіх куточків нашої держави змагалися між собою за право називатися кращим з кращих.

У підсумку проведення олімпіади перше місце посіла Аліна Куца - учениця 11 класу Херсонського академічного ліцею імені О. В. Мішукова.

«Олімпіада відбувалася в три етапи: на першому перевіряли наші знання з аудіювання та читання, на другому - ми виконували творчу роботу (я обрала тему «Дружба»), а третій етап містив усне завдання. Перемога на такому рівні назавжди залишиться у моєму серці, бо участь в олімпіаді - це незабутній досвід, нові друзі, захоплюючі враження, хвилювання та сплеск емоцій під час оголошення переможців», - ділиться враженнями Аліна Куца.

Підготувала переможницю Всеукраїнського рівня спеціаліст вищої категорії, учитель іспанської мови Херсонського академічного ліцею Світлана Петренко.

«Перше місце - це прекрасний результат. Але він здобутий за рахунок високого рівня знань, наполегливої та щоденної праці над собою, а також нестримної волі до перемоги», - підсумовує виступ своєї учениці Світлана Петренко.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости