Учень академічного ліцею – переможець Всеукраїнської олімпіади з екології!

Учень академічного ліцею –  переможець Всеукраїнської олімпіади з екології!
31 марта 2017 года.

У період з 21 по 25 березня 2017 року у м. Ужгороді відбувся ІV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Традиційно успішно на цьому змаганні виступають учні Херсонського академічного ліцею імені О. В. Мішукова. У поточному році навчальний заклад представляв учень 11 класу Євгеній Ходосовцев, який за результатами олімпіади посів перше місце.

«Фінальний етап олімпіади виявися досить цікавим і непростим. Спочатку свої теоретичні знання учні продемонстрували під час виконання тестових завдань з основ екології. Після цього відбувся захист проектів. На олімпіаді я презентував науково-дослідницький проект «Застосування критеріїв Міжнародного союзу охорони природи для охорони аридних лишайників України». У цілому участь та перемога в олімпіаді - це незабутні враження і нові можливості. Завдяки цій перемозі я остаточно визначився з вибором вищого навчального закладу», - ділиться враженнями Євгеній Ходосовцев.

«Він розумний, наполегливий та схильний до наукової роботи учень, - саме так характеризує свого вихованця Народний учитель України Любов Миколаївна Ігнатюк, яка і підготувала переможця Всеукраїнського рівня. -Євгеній набрав досить високі бали за теоретичний блок і зумів ефективно представити свій науковий проект, що стало запорукою такого успіху».

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап