У Залізному Порту розпочався демонтаж незаконно розміщених тимчасових споруд


14 апреля 2017 года.

Прокуратурою області забезпечується захист земель розташованих в межах прибережних захисних смуг морів, привабливість яких створює умови для масових порушень законодавства при їх відведенні та використанні,здійснення на них незаконної забудови.

На теперішній час судовими рішеннями за позовами органів прокуратури області до державної власності повернуто 58 га земель прибережних територій. Зобов'язано звільнити 4 га землі на території Генічеського пляжу від 34 незаконно встановлених тимчасових споруд, Новофедорівською сільською радою за втручання прокуратури області розпочато процедуру звільнення набережної у с.Залізний Порт від незаконно розміщених тимчасових споруд, внаслідок чого вже демонтовано 77 таких об»єктів.

Після звернення прокурора до суду у добровільному порядку скасовано положення 11 договорів, якими надавалась можливість фізичним особам на території острова Джарилгач на площі 44 га розміщувати тимчасові споруди для провадження господарської діяльності.

За апеляційними скаргами прокуратури області скасовано право власності на 5 двоповерхових будиночків в с. Залізний Порт, на теперішній час ініційовано питання про їх знесення. Крім того, за стійкої позиції прокуратури області скасовано рішення суду, яким безпідставно позбавлено Херсонський державний університет права власності на 5 га землі, розташованої у смт Лазурне.

Наступальна робота органів прокуратури Херсонської області в напрямку захисту прибережних територій триває, нині у провадженні судів перебуває 31 позов відносно земельних ділянок, розташованих в межах прибережних захисних смуг морів, площею понад 100 га, вартістю майже 20 млн грн.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

чаплинка