У Високопіллі за кошти USAID проклали 8 кілометрів водогону


20 сентября 2016 года.

15 вересня 2016 року відбулося урочисте введення в експлуатацію мережі центрального питного водопроводу в с. Високопілля Високопільського району Херсонської області, відреконструйованого в рамках проекту USAID «Вода для агросектору».

У церемонії взяли участь голова Високопільської районної ради Куцевол Л.І., голова Високопільської сільської ради Застава Р.М., спеціаліст з управління проектами відділу економічного зростання USAID Піскунова Л.Є., координатор проекту «Вода для агросектору» Колісник В.П.

«Цей новий питний водопровід належить до пілотних проектів USAID, - сказала у привітанні спеціаліст з управління проектами відділу економічного зростання USAID Лариса Піскунова. - Реконструкція мережі центрального питного водопроводу повністю забезпечить питною водою один з мікрорайонів с.м.т. Високопілля, де проживає майже 1000 чоловік».

На кошти проекту USAID було закуплено майже 8 км поліетиленових водопровідних труб та побудовано станцію водоочищення. За кошти Високопільської сільської ради було виготовлено проектну документацію, взято в оренду будівельну техніку, прокладено та протестовано водопровід.

Довідка.
Проект USAID «Вода для агросектору» виконується громадською організацією «Інститут розвитку аграрних ринків» з січня 2015 року. Проект працює над відновленням інфраструктури систем водопостачання у Херсонській області та спрямований на покращення економічної спроможності сільських виробників та конкурентоздатності сільських громад, шляхом відновлення їх доступу до водних ресурсів. До кінця проекту буде відновлено майже 20 км поливального водопроводу у 5 господарствах та 7,9 км питного водопроводу у смт. Високопілля Високопільського району. Очікується, що відновлена інфраструктура позитивно вплине на продуктивність праці, а також на розмір і передбачуваність врожайності сільськогосподарських культур. У подальшому планується поширення досвіду проекту USAID на інші громади в Херсонській області.

Американський народ, через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 50 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров'я і соціальний сектор. В Україні Агентство США з міжнародного розвитку надає технічну та гуманітарну допомогу починаючи з 1992 року. За додатковою інформацією про програми USAID в Україні звертайтеся до Відділу USAID із зв'язків із громадськістю за телефоном +38 (044) 521-5741, на Інтернет-сторінку: http://www.usaid.gov/uk/where-we-work/europe-and-eurasia/ukraine або на сторінку у соціальній мережі Фейсбук: www.facebook.com/USAIDUkraine

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

c8
пап