У Великих Копанях відбувся бізнес-сніданок присвячений розвитку агробізнесу в області


9 октября 2018 года.

8 жовтня в с. Великі Копані відбувся бізнес-сніданок для представників об'єднаних територіальних громад, присвячений розвитку агробізнесу в регіоні. Організатором виступила ГО «Земля Таврії» у партнерстві з Херсонським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «ULEAD з Європою». Основною метою заходу було створити платформу для комунікації між учасниками, а також обмінятися досвідом, контактами, корисною інформацією та налагодити партнерські зв'язки.

Бізнес-сніданок «Розвиток ОТГ та селищних рад: бачення Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва», який відбувся 8 жовтня в с. Великі Копані, став нагодою для представників об'єднаних територіальних громад дізнатися про нові шляхи та можливості розвитку бізнесу на місцях. Голова ГО «Земля Таврії» Олександр Синюк розповів учасникам про запит, який зараз існує на ринку, поділився історіями успіху, а також мотивував переорієнтовувати сільське господарство в амбітні бізнес-проекти:

Наприклад, в порівнянні зі звичайною капустою, якої на ринку завжди вдосталь, є запит на овочеву культуру - салат айсберг, яка може приносити більше прибутків. Проведення щорічних ярмарків та фестивалів із родзинкою також створює додатковий попит та розвиває агротуризм, вам варто тільки захотіти почати робити це, ми відкриті до співпраці та готові допомогти громадам створювати амбітні проекти.

Оксана Сілюкова, директорка Херсонського ЦРМС та Олександра Фадєєва, радниця з регіонального розвитку, розповіли про підтримку, яку надає громадам Центр та Програма «ULEAD з Європою».

Зокрема, разом з ОТГ проводиться робота з написання стратегій розвитку; проводяться локальні зустрічі та обговорення між представниками місцевого самоврядування, громадських організацій та бізнесу; надається підтримка в написанні грантових заявок, в тому числі й тих, які подаються до ДФРР, - зазначила Олександра Фадєєва.

Валерій Федоренко, VCD-спеціаліст проекту UHBDP, наголосив на необхідності створення серед аграріїв ініціативних груп, які згодом мають перерости у кооперативи, що значно полегшить та покращить якість ведення агробізнесу на місцях. У свою чергу Оксана Гончарук, представниця ГО «Земля Таврії», донесла актуальну інформацію про гранти, стажування, фінансові проекти та програми для ОТГ.

Теги: копани
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина