У Цюрупинську урочисто запустили два ліфти

У Цюрупинську урочисто запустили два ліфти
25 сентября 2014 года.

У Цюрупинську відбувся урочистий запуск модернізованих ліфтів в будинку по улиці Миру, 1, корпус 4, під'їзд 1 та Миру 1, корпус 3, під'їзд 1.

Згідно Програми Цюрупинської міської ради «Реформування та розвиток житлово-комунального господарства м.Цюрупинськ на 2013-2015 р.р.» передбачено модернізацію, капітальний ремонт ліфтів в житлових багатоповерхових будинках в м. Цюрупинську, а також проведення повного технічного опосвідчення ліфтів в багатоквартирних будинках міста. На виконання вказаних заходів кожного року у міському бюджеті передбачаються кошти на модернізацію ліфтів, за умови дольової участі мешканців багатоповерхових будинків.

Міський голова Василь Плотніков відмітив те, що міська рада приділяє значну увагу питанню відновлення роботи ліфтового господарства: модернізації, капітального ремонту ліфтів, які не працювали більше 10 років.

- По відновленню ліфтів у місті проведена значна робота, яка має позитивні результати. Так, лише минулого року сумісно з міською владою та за співфінансуванням мешканців вже модернізовано 6 ліфтів та проведено капітальний ремонт 2-х ліфтів. За ініціативи міської ради мешканці взяли на себе часткову відповідальність за належний стан ліфтів.

Міський голова зазначив, що жителі багатоповерхівок схвально підтримали можливість дольової участі у виконанні відновлювальних робіт. Адже, вклавши певну суму у відновлення роботи ліфта, мешканці відповідальніше ставляться до майна, яке слугує для комфортного проживання усіх жителів багатоповерхівки. Зважаючи на те, що на останніх поверхах проживають люди похилого віку, а також молоді мами з маленькими дітками, яким важко підніматися по декілька разів на день, міська рада приділяє значну увагу цьому питанню.

- У цьому році міським бюджетом передбачено кошти на ремонт 5 ліфтів, за умови дольової участі мешканців багатоповерхових будинків. Тому з цього приводу проводилися зустрічі з мешканцями тих багатоповерхових будинків, де наявні непрацюючі ліфти, з метою визначення необхідності відновлення їх роботи. Такі зустрічі проходили з жителями будинків за адресами по вулиці Миру, 1 к.3, п.1 та Миру, 1, к.4, п.1, по вулиці Східній, 2 п.1 та Східній, 2, п.2, а також в будинку по вулиці Промисловій,1.Фахівці роз'яснювали жителям про стан ліфтового господарства безпосередньо в їх під'їзді та цікавилися бажанням мешканців у відновленні повноцінної роботи ліфта. Більшість мешканців підтримали пропозицію міської ради, щодо у модернізації ліфтів та дольової участі.

Також, до кінця року планується завершити відновлювальні роботи по вулиці Східній, 2 п.1 та Східній, 2, п.2, а також в будинку по вулиці Промисловій, 1, - повідомив міський голова Василь Плотніков.

В минулому році в будинку по вулиці Миру, 5 сумісними зусиллями мешканців та міської ради було відновлено давно непрацюючий ліфт. До співфінансування долучилися мешканці починаючи з 3 поверху. Комфортною послугою користуються ось уже майже рік. Жителі подякували міській владі за надану можливість користуватися підйомником, адже це стало набагато зручніше. Крім цього, цюрупинчани зазначають, що ліфт працює справно, зауважень та нарікань на обслуговування немає. Якщо виникають якісь питання, обслуговуюча організація відновила пошкодження за короткий проміжок часу.

Та головне, як зізнаються городяни, які користуються ліфтом вже певний час, це те, що міська влада взяті зобов'язання виконала в повному об'ємі. Та побажали мешканцям багатоповерхівок, в яких відновлюють роботу ліфта берегти майно, в яке вкладено кошти, та відноситися, як до власного, адже дбайливе ставлення продовжить його термін експлуатації.

Жителі урочистого запуску по вулиці Миру, 1 к.3, п.1 та Миру, 1, к.4, п.1 поділилися своїми враженнями.

Валентина Іванівна:
- Я живу в цьому будинку з 1989 року, ліфт не працював десь років 15. Ми задоволені тим, що відремонтували ліфт. Ми люди поважного віку і нам дуже важно носити продукти з базару. Дуже приємно, що ми будемо користуватися такою послугою.

У нас дуже дружні мешканці, тому охоче відгукнулися на таку можливість. Мешканці нашого під'їзду вдячні міському голові та міській владі за відремонтований ліфт. Хочеться побажати жителям під'їзду, відноситись до цього майна, як до свого власного. Якщо буде відповідне дбайливе відношення, то і ліфт буде працювати довго.

Лілія Юріївна Кедровська
- Сьогодні відбулася урочиста подія, відкриття ліфту. Ми живемо в цьому під'їзді майже 9 років і весь це час я на дев'ятий поверх ходила пішки. Вісім років сама, а ось вже півтора роки ходжу с малою дитиною, дуже важко. Ми вдячні нашому меру і всім, хто прикладав до цього зусилля. Ми надіємось, що ліфт буде працювати.
Бажаю міському голові, натхнення, здоров'я і довголіття, як керівникові, і бажаємо, щоб завдяки його старанням і праці, місто ставало ще кращим.

Ольга Біла з сином Олександром
- Ми дуже раді, що у нас запрацював ліфт. Особливо для мене, мами двох діток. Ми живемо на 6 поверсі і з візочком було дуже важко підійматися сходами. Чесно кажучи, ми довго не вірили в те, що нам відремонтують ліфт. Але нас не обманули і все, що обіцяли виконали. Щиро вдячні.

Теги: цюрих, лифт
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

пап