У телеканала UA:Херсон новий керівник

У телеканала UA:Херсон новий керівник
27 января 2020 года.

За результатами відкритого конкурсу обрали трьох керівників філій Суспільного.

Зокрема, продюсером UA:ХЕРСОН обрано Рустама Авдєєва.

Продюсер Херсонської філії Суспільного Рустам Авдєєв із 2008 до 2017 року працював режисером на телеканалі UA: ХЕРСОН (тоді - ОДТРК), займався реформуванням ранкової програми, пошуком нових форм, виходив у прямі ефіри як режисер, ініціював нові телевізійні проєкти. Має досвід як оператор, ведучий та інженер монтажу.

Здобув освітній ступінь магістра з психології, кваліфікацію викладача вишу, учителя етики, естетики та художньої культури, керівника молодіжних театральних колективів.

З 2015 року є головним редактором кримського інформаційного ресурсу «Радіо «Куреш». Також із грудня 2017-го - журналіст Центру журналістських розслідувань.

«Регіональний мовник має розвиватися, розширювати свою аудиторію та неупереджено інформувати про події, які мають вагоме суспільне значення. Найголовніше в успішній роботі - це злагодженість і професійність команди. Ми сформуємо таку команду однодумців. Маю на меті збільшити власне виробництво регіонального мовника, приділяючи увагу історико-просвітницьким проєктам, програмам, що висвітлюватимуть життя на Херсонщині національних меншин і корінного народу Криму - кримських татар. Крім того, планую співпрацювати з іншими філіями Суспільного мовника, і тут мова йде саме про копродукцію, це допоможе сформувати позитивний імідж області. Регіональний суспільний мовник працює саме на глядача й слухача свого регіону, і ми йтимемо до нього», - зазначаєРустам Авдєєв.

Загалом у конкурсному відборі 16-28 грудня 2019 року на продюсера UA: ХЕРСОН узяли участь шість претендентів.

За даними МОСТа на цю посаду претендували попередній менеджер Василь Середюк, лінійна продюсерка телеканалу Таміла Іванова, журналіст Євген Кучеров та людина невідомої професії Артем Сопов.

Новости по теме
Комментарии (0)

Новости