У Сумах вже лякають людей херсонськими овочами


12 сентября 2018 года.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області закликає сумчан бути обачними при купівлі продуктів із Херсонської області до врегулювання екологічної ситуації в регіоні.

Про це повідомили місцеві ЗМІ.

У зв'язку із невідомими хімічними викидами в атмосферу 24 серпня заводу «Титанові інвестиції» (раніше - «Кримський титан»), що розташований на території тимчасово окупованого Росією Криму, в Чаплинському та Каланчацькому районах - прикордонні райони з тимчасово окупованим Кримом, в яких збільшилися скарги місцевих жителів на самопочуття, незрозумілий хімічний осад на предметах побуту й металі.

"Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області посилює контроль за обігом харчових продуктів тваринного і рослинного походження із Каланчацького та Чаплинського районів Херсонської області, які можуть стати причиною отруєння людей сірчистим ангедридом (оксид сірки)", - повідомляє прес-служба відомства.

Слід зазначити, що завод «Титанові інвестиції» продовжує використовувати кислотний накопичувач, половина якого розташована на території Херсонщини.

"Закликаємо підприємців та споживачів відмовитись від придбання харчових продуктів виготовлених в зазначених районах після 4 вересня 2018 року. Про наявність такої продукції просимо терміново інформувати Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області. У разі виникнення симптомів отруєння рекомендуємо терміново звернутись до лікаря", - йдеться у повідомленні відомства.

Теги: суми
Новости по теме
Комментарии (0)

Новости

шипшина